رده‌های ردیابی

پرش به: ناوبری، جستجو

این صفحه فهرست رده‌هایی ردیابی است که به‌صورت خودکار توسط مدیاویکی پر می‌شوند است. نام‌هایشان می‌تواند پس از تغییر پیام‌های سامانه‌ای مرتبط در فضای نام مدیاویکی تغییر یابد.

ردهٔ ردیابی نام پیام معیارهای گنجایش رده
صفحه‌های نمایه‌شدهindex-categoryاین صفحه __INDEX__ درونش دارد (و در فضای نامی است که پرچم مجاز است)، و به این دلیل توسط ربات مجاز است که به‌صورت عادی نباید می‌شد.
صفحه‌های نمایه‌نشدهnoindex-categoryاین صفحه توسط ربات‌ها فهرست‌نشده‌است به این دلیل که واژه جادویی __NOINDEX__ در آن یا در فضای که پرچم مجاز است دارد.
صفحه‌های دارای آرگومان تکراری در فراخوانی الگوduplicate-args-categoryصفحاتی که دارای آرگومان تکراری هستند مانند، {{foo|bar=1|bar=2}} یا {{foo|bar|1=baz}}.
صفحه‌هایی که حاوی تعداد زیادی فراخوانی سنگین دستورهای تجزیه‌گر هستندexpensive-parserfunction-categoryتوابع هزینه‌بر گران (مانند #ifexist) زیادی در صفجه استفاده شده‌ است. Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit را ببینید.
صفحه‌های حاوی الگوهایی با پارامترهای نادیده‌گرفته‌شدهpost-expand-template-argument-categoryپس از گسترش یک آرگومان الگو (چیزی بین آکولادهای سه‌تایی، مانند {{{Foo}}}) صفحه بزرگ‌تر از $wgMaxArticleSize می‌شود.
صفحه‌هایی که تعداد الگوهای به‌کاررفته در آن‌ها بیش از اندازه استpost-expand-template-inclusion-categoryپس از گسترش همهٔ الگوها، حجم صفحه بزرگتر از $wgMaxArticleSize است بنابراین بعضی از الگو گسترش نیافته‌اند.
رده‌های پنهانhidden-category-categoryرده در محتوای صفحه‌اش شامل __HIDDENCAT__ است، که از به طور پیش‌فرض نشان‌دادن جعبه پیوندهای رده در صفحات جلوگیری می‌کند.
صفحه‌های دارای پیوند خراب به پروندهbroken-file-categoryصفحه شامل یک پیوند پرونده خراب است (پیوندی برای جاسازی‌کردن یک پرونده هنگامی که آن پرونده وجود ندارد).
صفحه‌هایی که از حداکثر تعداد گره تجاوز کرده‌اندnode-count-exceeded-categoryاین صفحه از تعداد حداکثر اشکال فراتر رفته است.
صفحه‌هایی که از حداکثر عمق بسط دادن تجاوز کرده‌اندexpansion-depth-exceeded-categoryرده برای صفحاتی که در آنها از عمق گسترش فراتر رفته است.
صفحه‌ها باعنوان نمایشی نادیده‌گرفته‌شدهrestricted-displaytitle-ignoredدراين صفحه {{DISPLAYTITLE}} بی‌اهميت تلقی گرديده‌است، چراکه با عنوان اصلی صفحه یکي نيست.
صفحه از برچسب اچ‌تی‌ام‌ال self-closed غیرمجاز استفاده می‌کندdeprecated-self-close-categoryصفحه دارای برچسب اچ‌تی‌ام‌ال self-closed است مانند <b/> یا <span/>. عملکرد این برچسب‌ها در اچ‌تی‌ام‌ال۵ تغییر می‌کند در نتیجه استفاده از آنها در ویکی‌متن منسوخ و بی‌اثر است.
صفحات داری خطا در ارجاعcite-tracking-category-cite-errorصفحات موجود در این رده دارای خطا در استفاده از برچسب ارجاع هستند.
صفحه‌های دارای خطای سینتکس‌های‌لایتsyntaxhighlight-error-categoryThere was an error when attempting to highlight code included on the page.
صفحه‌های دارای برچسب مختصات ناقصgeodata-broken-tags-categoryThe page has a malformed {{#coordinates:}} tag.
صفحه‌ها با ارزش جهانی ناشناختهgeodata-unknown-globe-categoryThe page uses an unknown value of the globe parameter for coordinates.
صفحه‌ها با ارزش ناحیه‌ای نامعتبرgeodata-unknown-region-categoryThe page uses an invalid value of the region parameter for coordinates.
صفحه‌ها با نوع ناشناخته‌ای از مختصاتgeodata-unknown-type-categoryThe page uses an unknown value of the type parameter for coordinates.
صفحه‌های دارای گرافgraph-tracking-categoryThe page includes a <graph> tag.
صفحه‌های با گراف منسوخ وگا ۱.۰graph-obsolete-categoryThe page includes a <graph> tag that should be updated to version 2.
صفحه‌های دارای گراف شکستهgraph-broken-categoryThe page includes a <graph> tag with invalid usage.
Pages with math errorsmath-tracking-category-errorPages in this category have errors in the usage of math tags.
Pages with mapskartographer-tracking-categoryThe page includes a map
Pages with broken mapskartographer-broken-categoryThe page includes an invalid map usage
صفحه‌های دارای خطاهای اسکریپتیscribunto-common-error-categoryThere was an error when processing the modules included on the page.
ماژول‌های اسکرایبونتو با خطاهاscribunto-module-with-errors-categoryThe module has an error in it.